Jezus

Posted on 26 maja, 2016

Najważniejsza decyzja. Każdego dnia podejmujemy wiele decyzji , w ciągu całego życia jest ich niezliczona ilość. Jedna z nich jest kluczowa. Komu powierzasz swoje życie?

Człowiek może otrzymać życie wieczne tylko w jeden sposób, z łaski Boga przez wiarę w zbawczą ofiarę Jezusa na krzyżu.

Na Bogu nie robią wrażenia nasze dobre uczynki. Nawet cała seria dobrych dni nie jest w stanie sprostać Jego standardom świętości. Bóg Ojciec, wychodząc naprzeciw naszemu beznadziejnemu położeniu w grzechu, oddał nam swojego ukochanego Syna, który poszedł na krzyż by zbawić, uratować, uzdrowić każdego kto Go przyjmie. I to wszystko za darmo! To jest zdumiewająca łaska, która ratuje nas bez względu na naszą historię.

Kiedy powiesz w prostej modlitwie: Jezus bądź Panem mojego życia, już nie ja rządzę, ale Ty, dziękuję Ci, że wziąłeś na siebie moją winę, potępienie i ukochałeś niczym nie zasłużoną miłością stajesz się nowonarodzonym dzieckiem Boga i nikt nie wyrwie cię z Jego ręki.

Jeżeli czytasz ten tekst modle się, aby Duch Święty dotknął Cię ponadnaturalną mocą. Jezus bardzo Cię kocha! Uwierz w tę miłość i przyjmij ją!

Jeśli szczerze, z głębi serca pomodliłeś się tą modlitwą i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o życiu z Bogiem, proszę skontaktuj się z nami.

Fragmenty z Pisma Świętego, które zainspirowały powyższy tekst.

List do Rzymian 10, 9,10; Ew. Jana 3, 3; Ef 2,8-9