Nowe video na naszym kanale YouTube

Posted on 14 września, 2016

W naszym mieście (Bytowie) pojawił się kolejny nasz billboard (można go znaleźć na ścianie lokalu „Pauza”). Wygląda właśnie tak, jak poniżej. Chcemy być kościołem otwartym, który wychodzi na przeciw lokalnej społeczności. Pytania, które umieściliśmy na projekcie są tymi, które często są zadawane w odniesieniu do naszego kościoła. Kim jesteśmy? W co wierzymy? Kim jest dla nas Jezus? Postanowiliśmy „połączyć” treść billboardu z video na naszym kanale YouTube, na którym postaramy się odpowiedzieć na te i inne pytania.

bilbord-pytania

Video pojawią się w kilku seriach. Na pierwszym filmiku będzie można zobaczyć i posłuchać nas, będziemy odpowiadać na pytania kim jest dla nas Jezus i czym dla każdego z nas jest kościół. Na drugim video pastor Adam Burandt poruszy kwestię prawnych aspektów naszego kościoła: czy Państwo uznaje nas jako kościół? Czy jesteśmy chrześcijanami? Zapraszamy na nasz kanał YouTube, już niedługo pojawią się na nim zapowiadane publikacje, a w międzyczasie można posłuchać kazań lub zobaczyć jak funkcjonuje kościół na codzień 🙂

video-news  prawne-aspekty