Od pastora

Posted on 19 maja, 2016

Wiele lat temu w moim sercu pojawiło się pragnienie budowania kościoła, w którym ludzie będą mogli poznawać i doświadczać Boga oraz budować i rozwijać z Nim relację. Zapragnąłem kościoła, gdzie wierzący mogą odkrywać dane im talenty i razem używać ich do tworzenia niezwykłych rzeczy dla Pana. Kościół jest miejscem, gdzie zwyczajni ludzie, doświadczają niezwykłego Boga. To On nas łączy, On jest dla nas najważniejszy, to za Nim chcemy podążać. Pragnę, aby Kościół stał się Twoim duchowym domem, gdzie będziesz czuł miłość, akceptację i poczucie bezpieczeństwa. Domem, gdzie będziesz mógł wzrastać jako chrześcijanin, zawierać prawdziwe przyjaźnie, służyć Bogu.

Słowo z Pisma Świętego, które wierzę, że Bóg skierował do mnie odnośnie budowania kościoła w Bytowie to Psalm 127:

„Jeśli Pan domu nie zbuduje, próżno trudzą się ci, którzy go budują. Jeśli Pan nie strzeże miasta, daremnie czuwa stróż. Daremnie wcześnie rano wstajecie i późno się kładziecie, spożywając chleb w troskach: wszak on i we śnie obdarza umiłowanego swego (…). ”

To Bóg buduje kościół i Jemu najbardziej na nas zależy. Kiedy kierujemy swój wzrok na Niego, On obdarza nas wszystkim czego w życiu potrzebujemy. Razem podążajmy za Nim, będąc wypełnionymi Jego miłością i pasją każdego dnia. Kościół to Boży pomysł! Serdecznie zachęcam Cię, abyś stał się jego częścią!

Adam Burandt